O firmie

„Ekobudstal” Sp. z o.o.  powstała w 2012 roku na gruncie działającej od roku 2002 firmy montażowo-konstrukcyjnej.

Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnym zajmującym się wytwarzaniem i montażem. Oprócz typowych konstrukcji stalowych (hale, podesty, pomosty) zajmujemy się wytwarzaniem bardziej skomplikowanych elementów przemysłowych : zbiorniki, wirniki wentylatorów o średnicy do 5m, filtry workowe, obudowy elektrofiltrów, obudowy akustyczne.Wachlarz konstrukcji przez nas wytwarzanych jest bardzo szeroki- wykonujemy zarówno proste elementy o wadze 100 kg jak i bardzo złożone do 80 ton. 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę technologiczną i produkcyjną co pozwoliło nam na rozszerzenie zakresu produkcji o  stale nierdzewne.

W zakres naszej produkcji wchodzą wentylatory lutniowe o budowie przeciwwybuchowej wraz z ich remontami.

Duże doświadczenie kadry i załogi firmy, infrastruktura techniczna oraz wewnętrzny system jakości  pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom współczesnego rynku.

Posiadamy halę o powierzchni 2 tys. m2, 4 suwnice o udźwigu 5t każda, własną śrutownice oraz maszyny do obróbki plastycznej, wypalarkę, gilotynę, tokarkę karuzelową, wytaczarkę oraz konwencjonalne maszyny do obróbki skrawaniem.